fbpx

Tvorba webu od 0 až po Profesionála

Výuka probíhá

1 za týden

Délka jedné lekce

75 minut

Věk

od 12 let

Cena za měsíc

1600 kč

Co všechno se naučíte

1

Zjistíme, co je to backend a frontend, jak vypadá a z čeho se skládá webová stránka

2

CSS – naučíme se pracovat s pozadím, barvou a vrstvami. Zkusíme si textové efekty a nestandardní písma

3

Superadaptivita a mobilita. Flexbox. Pracujeme tak, aby se naše webové stránky se dokonalé zobrazovali na všech zařízeních a při různém rozlišení obrazovek, ať už se jedná o poslední Iphone nebo Macbook, nebo menší smartphone od Androidu.

4

Zjistíme, co je to JavaScript a je se chová na webové stránce. Naučíme se spojovat a využívat knihovnu jQuery, více poznáme framework JavaScriptu, který pomáhá lépe strukturovat kód a slouží k jeho snadnější podpoře.

5

Využijeme v praxi principy objektově orientovaného programování: abstrakce, zapouzdření, dědičnosti a polyformismus. Naučíme se používat třídy, objekty, konstruktory a virtuální funkce.

6

Zjistíme, jak nastavit a spustit MySQL server pro programování, jak řídit uživatele databázi. Od základu vytvoříme strukturu databázi MySQ pro aplikaci a dozvíme se, jak importovat a exportovat data.

7

PHP – naučíme se vytvářet webové stránky, které přináší informaci, ale zároveň fascinují uživatele a funguji na bází přesně definovaného mechanismu. Přesné zpracování nahraných souborů, operace v databázích, kontrola autorizace uživatelů, analýza cookies -bez těchto funkcí si už neumíme představit žádnou webovou stránku.

Zaregistrujte se do kurzu a začnete teď

Tvorba webu od 0 až po Profesionála

Kurzy pro děti od 12 let
1600 kČ za měsíc
  • Cena zkušební lekce je 400 Kč - pokud se poté přihlásíte do semestrálního kurzu, bude Vám cena této lekce odečtena z kurzovného!

Zapsat se na zkušební lekci