fbpx

Akce a workshopy

Není důležité, zdali jste zkušeným vývojářem nebo teprve začínáte svou cestu ve světě tvorby her, tento workshop vám daruje nejen znalosti a dovednosti, ale také nezapomenutelný zážitek tvorby. Dejte svým nápadům křídla a dejte svým hrám světlo. Vytvořme společně kouzlo, které si každé dítě zapamatuje!

Workshop «Úprk za příšerkami»

Výuka probíhá

Jednorázová lekce

Délka workshopu

120 min

Věk

od 9 let

Cena za lekce

800 kč

Co vás čeká na halloweenském workshopu o Unity?

🎮 Ponoření do fascinujícího světa Unity: Objevte kouzlo jedné z nejpopulárnějších platforem pro tvorbu her v moderním světě.

🌒 Vytvoření vlastní halloweenské legendy: Vaše nápady ožijí, ať už jde o tajemné zakleté lesy, přátelské čarodějnice nebo lstivé duchy.

💡 Výuka od profesionálů: Naučte se základy programování a designu her v zábavné a srozumitelné formě pod vedením našich zkušených lektorů.

🎉 Podělte se o své mistrovství: Dokončete workshop s něčím unikátním, co je připraveno k prezentaci přátelům a rodině. Udělejte z tohoto Halloweenu nezapomenutelný!

Workshop «Vánoci přežití: jestli jste byli hodný děti?»

Výuka probíhá

Jednorázová lekce

Délka workshopu

120 min

Věk

od 9 let

Cena za lekce

800 kč

Co vás čeká na adventním workshopu o Unity?

🎮 Ponoření do Kouzelného Světa Hraní: Dítě se ponoří do fascinujícího světa vývoje her ve vánočním stylu, kde každý okamžik pulzuje kouzlem a tvůrčím potenciálem.

🎄 Vytvoření Vlastní Vánoční Krajiny: Dítě vyvinuje svou jedinečnou vánoční hru, do níž zakomponuje kouzelné prvky, jako jsou vločky sněhu, sváteční světla a přátelské (nebo méně přátelské) postavy.

⛄ Tvořivý Proces: Masterclass naučí malé vývojáře využívat svou představivost k vytváření vzrušujících scén, kde každý detail připomíná možnost podělit se s ostatními o kousek své fantazie.

💡 Rozvoj Logického Myšlení: Programování a tvorba her stimulují logické myšlení dětí, pomáhají jim pochopit postupné kroky vytváření a řešení problémů.

❄ Vzpomínky na Celý Život: Každé dítě získá nejen hotovou hru, ale i vzpomínky na kouzelnou cestu do světa vývoje her, které s nimi zůstanou po celý život.

Vzdělávací Workshopy «NeusLab»

pro děti od 9 let
800 kČ za workshop
  • Náš specialista se Vám telefonicky ozve po vytvoření registraci, poskytne veškeré detailní informace a odpoví na možné dotazy

Kontakty

Zavolejte nám pro detailní informace