fbpx

Soutěžní robotika

Výuka probíhá

1-2 za týden

Délka jedné lekce

150 minut

Věk

od 8 let

Cena za lekce

600 kč

Během kurzu Soutěžní robotika trenér připravuje skupinu účastníků podle soutěžního programu. Každý z programu vyžaduje vytvoření projektu na řešení možných úloh: logistických, kosmických, potravinářských nebo energetických.

Soutěžní příprava je složitý, ale zároveň zajimavy proces, jelikož představuje otevřenou vzdělávací sféru, která umožňuje získávání flexibilních znalostí, které jsou obzvlášť důležité v dnešní době, kdy je velká poptávka po tvůrčích, všestraně vzdělaných specialistech.

Taková příprava otevírá možností současnému osvojení a upevnění znalostí, a zároveň i využití robotických dovedností hned v několika předmětech: informatika, matematika, fyzika, biologie, mechanika atd. Formování komplexních dovedností taktéž působí na rozvoj systémového myšlení, napomáhá k širokému pohledu na řešení praktických úloh. Pracovní proces během vzdělávání je zároveň zaměřen na dosažení výsledku: vytvoření robotického systému, který je nadělen určitými přesně definovanými vlastnosti, jejíž kvalitu lze posoudit nezávislými experty, pokud takový systému ukážeme během soutěží nebo výstav.

Co všechno se naučíte

Cybernetics

Mechatronics

Basics of radio engineering and electronics

PID controller

Machine vision

Programming languages ​​C, C ++, PYTON, G-CODE, Scratch

Proportional control algorithms

Automatic control systems

Zaregistrujte se do kurzu a začnete teď

Soutěžní robotika

Kurzy pro děti od 8 let
2400 kČ za 4 lekce
  • Náš specialista se Vám telefonicky ozve po vytvoření registraci. Cena zkušební lekce je 600 Kč - pokud se poté přihlásíte do semestrálního kurzu, bude Vám cena této lekce odečtena z kurzovného!

Zapsat se na zkušební lekci