fbpx

Automatika

Výuka probíhá

1 za týden

Délka jedné lekce

90 minut

Věk

od 10 let

Cena za měsíc

2000 kč

Automatika – jedinečný kurz, který spojuje různé technické oblasti: radioelektroniku, mechaniku, navržení elektrických obvodů a také inženýring. Základem našeho kurzu bude vytváření modelů a konstrukcí, které jasně a přehledně předvání základní fyzické procesy v elektrických obvodech.

Při individuální činnosti dětí rozvíjí své tvůrčí a technické schopní, a kromě toho získávají potřebné základní znalostí v oblasti elektroniky a elektrotechniky.

Kurz je užitečný kvůli jedinečné kombinaci znalostí a přístupů, které dětí získávají v průběhu lekcí. Náš kurz nabízí studentům inovativní přístup k řešení různých automatizačních úloh, jelikož veškeré části konstrukcí si dítě připravuje samo s využitím materiálů a součástí, které poskytuje naše škola. Například děti, které již dříve navštěvovali jiné kurzy robotiky, budou mít možnost zjistit co se nachází uvnitř již dříve použitých mikroprocesorů, senzorů a motorů.

Co všechno se naučíte

Základy pájení a návrhování elektrických obvodů

Základní součástky

LED, rezistory, kondenzátory

Elementy napájení

Výroba DPS

desky plošných spojů

Senzory

fotodioda, fotorezistor, fototranzistor, optočleny

Zaregistrujte se do kurzu a začnete teď

Automatika

Kurzy pro děti od 10 let
2000 kČ za měsíc
  • Náš specialista se Vám telefonicky ozve po vytvoření registraci, poskytne veškeré detailní informace a odpoví na možné dotazy

Zapsat se na zkušební lekci